Špeciálna klubová výstava Cockerspaniel Clubu, Bác 15.6.2013

Dna 15.6.2013 sa konala Špeciálna klubová výstava Cockerspaniel Clubu, uz v nám známom príjemnom prostredí areálu Golfového klubu v Báci pri Šamoríne, kde pocas celého víkendu prebiehali Zitnoostrovské polovné dni. V sobotu popri našej výstave sa konala aj špeciálna klubová výstava polovných sliedicov KCHPS a zároven oblastná výstava všetkých polovných plemien. Predvádzaní psíci boli velkým lákadlom pre všetkých návštevníkov areálu. Pozvanie posudzovat našu výstavu prijal odborník na plemeno anglický kokeršpaniel rozhodca pán Michael Masters z Velkej Británie (chovatelská stanica Manchela). Na výstavu sa prihlásilo 55 psov zo Slovenska, Ciech, Madarska, Rakúska a Chorvátska. Bolo sa na co pozerat. Aj podla vyjadrenia pána rozhodcu išlo o velmi kvalitný výber psov, ktorý sa zišiel na výstave.

Uz ráno naznacovalo, ze bude príjemný slnecný den, co sa nám aj potvrdilo pocas celej výstavy. Výstava prebiehala v príjemnej atmosfére s dobrou a priatelskou náladou medzi clenmi a priatelmi klubu. Vítazom bolo odovzdaných vela pohárov a cien pre psích milácikov. Deti tiez neobišli na prázdno, ak sa zúcastnili sútazí. Dakujeme nášmu sponzorovi výstavy - znacke

Vítazom výstavy sa stal pes v majetku pani Móniky Fehérvari z Madarska – HCH MACAMBÓ MR. MACHO:


HCH MACAMBÓ MR. MACHO - Exc. 1, CAC, BOV, Winner of SCS male, BOB Podakovanie patrí celému organizacnému tímu, rozhodcovi za odborné posudky a zároven všetkým vystavovatelom, ktorí svojou dobrou náladou prispeli k príjemne strávenému dnu v kruhu priaznivcov kokrov.
Výsledky si môžete pozrieť tu: KATALÓG