Klubová výstava Cockerspaniel Clubu, Báč 8.9.2013

Dňa 8.9.2013 sa konala Klubová výstava Cockerspaniel Clubu ako inak, v príjemnom prostredí nám už známeho areálu Golfového klubu Welten v Báči pri Šamoríne. Počasie bolo úplne ideálne aj pre psíkov aj ich majiteľov. Pozvanie posudzovať našu výstavu prijala odborníčka na španielov a iné poľovné plemená, pani Anne L. Buvik z Nórska. Predviedlo sa nám 36 psov od šteniatok až po veteránov, zo Slovenska, Čiech a Rakúska. Bol to veľmi kvalitný výber psov, čo ocenila aj samotná pani rozhodkyňa.

Víťazom bolo odovzdané veľké množstvo cien od sponzora klubovej výstavy:Víťazom výstavy sa stal zlatý pes v majetku pána Petra Studeníka z Českej republiky – JANIK BLACK PETRS:


V 1, CAC, BOV, Klubový víťaz, BOB, najkrajší pracovný pes

Po skončení výstavy boli ešte odovzdané ceny pre víťazov Koker roka za rok 2012, vždy s radosťou očakávané maľované portréty vlastných psíkov.
Poďakovanie za hladký priebeh výstavy patrí celému organizačnému tímu, pani rozhodkyni za prísne, ale odborné posudky a všetkým vystavovateľom a návštevníkom za príjemnú atmosféru počas celého dňa.

Výsledky si môžete pozrieť tu: KATALÓG