KLUBOVÁ výstava Nitra - 2. 11. 2008

 

VÝSLEDKY

Rozhodca: Alec Wood, GB
ČIERNI a ČIERNI S PÁLENÍM
P S Y
Trieda dorast
VN 1
Athina´s Product HORIZON, MET. Csp. 193/08 , * 24.4.2008
O: Claramand Rock-N-Roll with Molkara, M: Athina's Product Ela Incognito
CH:+ M: Szakács Gáborné
Trieda mladých
V 1, CAJC, Klubový víťaz mladých
Dolittle´s CHARLIE CHAPLIN, SPKP 2110, * 25. 8. 2007
O: Victoria´s Yeti Made In Austria, M: Maximiliane von Schlehdorn
CH: Kusch Petra, M: Solčanský Marek, Petrovský R.
Trieda otvorená
V1, CAC, najkrajší čierny pes
Claramand SERIOUS BLACK JW, HR 13638, * 17.9.2005
O: Claramand up Front, M: Fendrove I 'm no Angel of Claramand
CH: Elaine Thomas, M: Horvat Maja, Raic Iva
V2, res. CAC
TABASCO Marcato Line, ČLP/AC/32916, * 18.3.2006
O: Endy Excellent Tan z Petrovy Pálenky, M: Angela Marcato Jantarová Hvezda
CH: + M: Ružičková Ivana
VD 3
FLEURETTE BILLY zo Zámockého parku, SPKP 2065, * 30. 3. 2006
O: Billy z Lesních Chalup, M: Bystra z Malé Kamenné
CH: Lančaričová Jana, M: Heldová Lucia
VD 4
Two Pines QUI PRO QUO, ČLP/AC/33640, * 27. 10. 2006
O: Maxi Mates Lord Essex, M: Caperhill Sunslipper
CH: Salo Kati, M: Jurásková Leona
Trieda pracovná
V 1, CAC, najkrajší poľovný pes
WHEELEE Brakemon, SPKP 2082, * 20. 4. 2006
O: Victoria´s Yeti Made In Austria, M: Hississimo Brakemon
CH: Popková Radmila, M: Solčanský Marek, Petrovský R.
Trieda šampiónov
V 1, CAC
Ch. DON PEDRO z Vejmínku, ČLP/AC/32993, * 1.6.2006
O: CH Venture z Vejminku, M: Sabina z Vejminku
CH: Šulcek Pavel, M: Zemanová Alexandra
V 2, res. CAC
Ch. JOSHUA Black Petrs, SPKP 2093, * 13.6.2006
O: Grandseigneur vom Scholss Hellenstein, M: Yap Black Petrs
CH: Studeník Petr, M: Seres Pavol, Ing.
Trieda veteránov
V 1, najkrajší veterán
ICh. Black Lord´s JOSHUA, HR 13165, * 21.9.2000
O: ICH Black Dream z Vejminku, M: ICH Victory of Don Carlos County
CH: Horvat-Loncaric, M: Horvat Maja, Raic Iva
V 2
ICh. HOT DREAM Brakemon, ČLP/AC/29090, * 25. 6. 1999
O: Dance Master Petrs, M: Brainy Baspe Brakemon
CH: Popková Radmila, M: Jurásková Leona
S U Č K Y
Trieda šteniat
VN 1
INKA z Chalupecké louky, ČLP/AC/34159, * 5.7.2008
O: Fidelio Made in Austria, M: Bonie z Lesních chalup
CH: Kubíková Milada, M: Nápravníková Iva
Trieda dorast
VN 1
ONCE AGAIN CHANCE Black Petrs, ČLP/AC/34060, * 21.4.2008
O: Claramand High Flyer, M: Chance On Changes Black Petrs
CH: + M: Studeník Petr
VN 2
Coral Diamond AMAZING LOVE, MET. Csp. 105/08, * 29.3.2008
O: Adonis de Montana Cristalina, M: Guiditta Hadrianus Korál
CH: + M: Élö Kinga
N 3
Athina´s Product HAPPY TOO, MET. Csp. 197/08, * 24.4.2008
O: Claramand Rock-N-Roll with Molkara, M: Athina's Product Ela Incognito
CH:Szakács Gáborné, M: Káldiné Szakács Annamária
N 4
Athina´s Product HONESTY FOR YOU, MET. Csp. 199/08, * 24.4.2008
O: Claramand Rock-N-Roll with Molkara, M: Athina's Product Ela Incognito
CH:Szakács Gáborné, M: Szlávy Laura
N
UP ONE´S STREET Schönez, ČLP/AC/33961, * 13.3.2008
O: Doubtless Black Petrs, M: Rachelle Schönez
CH: Schönigerová Zoja, M: Hladká Zdenka, Ing.
Trieda mladých
V 1, CAJC
CELEBRIAN od Princezny Kačenky, ČLP/AC/33791, * 21.10.2007
O: Rusty Brakemon, M: Arwen od Princezny Kačenky
CH: + M: Hvezdová Andrea
VD 2
LILLIANA z Vejmínku, SPKP 2115, * 1.8.2007
O: Black Dream z Vejminku, M: Jozelah Words and Music
CH: Šulcek Pavel, M: Smetanka Rastislav, Mgr.
Trieda stredná
VD 1
GREISY z Chalupecké louky, SPKP 2114, * 23.4.2007
O: Dar z Malé Kamenné, M: Bonie z Lesních chalup
CH: Kupecková Milada, M: Smetanka Rastislav, Mgr.
VD 2
EXCELENCE EBI from Moonlight Valley, ČLP/AC/33415, * 2. 3. 2007
O: ICh. Imperial Of Forest Paradise, M: Bay Berry Black From Moonlight Valley
CH: Dorschnerová Lenka, M: Dorschnerová Lenka
Trieda otvorená
V 1, CAC, Najkrajšia čierna sučka, Klubová víťazka
Athina´s Product ELA INCOGNITO, Csp. 4576/06, * 9.3.2006
O: Los Ombues Forever-Incognito, M: Julius & Nike's Chocolate Athina
CH: + M: Szakács Gáborné
V 2, CAC
JCh. DOMINO of Little True Friends, CSP 4606/06, * 23.7.2006
O: CH Chance of Dream von Pannon, M: Bár-Dunai Vienna
CH: + M: Poppe Livia
VD 3
JCh. BRAVO SWEETIE Golden Janyt, ČLP/AC/33222, * 22. 9. 2006
O: ICh. Los Ombues Forever Incognito, M: Vanessa D’amour Golden Janyt
CH: Trnková Lucie, M: Dorschnerová Lenka
VD 4
Dunadülöi RICH GIRL ENI, MET. Csp. 4112/05, * 29.6.2005
O: Domvidék-Hegyi Adrián, M: Rendör Ezredi Betörölesö Marcsi
CH: Odor Lajosné, M: Káldiné Szakács Annamária
VD
Hungaryan Beauty A LITTLE AMY, Csp. 4177/05, * 12.9.2005
O: Füzberki Power Ranger, M: Balsius von Altenburg Aida
CH: Peitl Éva, M: Brunczvikné Viszlai Tüne
Trieda pracovná
V 1, CAC
SONIQUE Schönez, ČLP/AC/33047, * 21.6.2006
O: CH Doubless Black Petrs, M: ICH H.R.H. Hillary Schönez
CH: + M: Schönigerová Zoja
V 2, res. CAC
Black Lord´s SECRET PLAN, HR 13531, * 14.8.2005
O: CH Sent z Malé Kamenné, M: Black Scarf Shaw of Don Carlos County
CH: Horvat-Loncaric, M: Horvat Maja, Raic Iva
Trieda šampiónov
V 1, CAC
Ch. FRENCIS Sant Tulip, ČLP/AC/32112, * 29.6.2004
O: Doubtless Black Petrs, M: Bessy Sant Tulip
CH: Konecná Drahomíra, M: Slaninová Tereza
V 2, res. CAC
Ch. VIOLET Brakemon, ČLP/AC/32693, * 24.8.2005
O: Percy Brakemon, M: Joy of My Life Brakemon
CH: + M: Popková Radmila
V 3
Ch. CILKA od Bukové studánky, ČLP/AC/32969, * 15.5.2006
O: Imperial of Forest Paradise, M: Quinta z Lesních chalup
CH: + M: Nápravníková Iva
V 4
Ch. Dreamfilla´s ANDARIEL, ČLP/AC/32099, * 28. 6. 2004
O: Gallinagos Indiana Jones, M: Utterly Black Petrs
CH: Jurásková Leona, M: Jurásková Leona
OSTATNÍ JEDNOFAREBNÍ
P S Y
Trieda dorast
VN 1
KING OF HEARTS Made In Austria, CS 13518, * 8. 3. 2008
O: Walker in Red Black Petrs, M: First Love Made in Austria
CH: Krenn Herbert and Hanna, M: Klepšovi Otakar a Ivica
N 2
La Scale BREEZER, MET. Csp. 64/08, * 10.2.2008
O: HCH MKSZ HCH Rizi-Bizi Zobel Calibra, M: Serci Zobel "Lady" Aida
CH: Szlávy Laura, M: Vass Csabáné
Trieda mladých
V 1, CAJC
BRIT Šteprová, ČLP/AC/33717, * 25.8.2007
O: Ronaldo Srbecké vodopády, M: Cora z Malé Kamenné
CH: Šarman Jaroslav, Ing., M: Wágner Antonín
VD 2
Athina´s Product GALACTIC SHINE, Csp. 9968/07, * 18.8.2007
O: Athina's Product Sweet Dream Choice, M: Balsius von Altenburg Blanka
CH: Szakács Gáborné, M: Brunczvikné Viszlai Tüne
Trieda stredná
V 1, CAC
KARIM Black Petrs, ČLP/AC/33597, * 15.5.2007
O: Fidelio Made in Austria, M: Wickie Black Petrs
CH: Studeník Petr, M: Votavová Jana
Trieda otvorená
V 1, CAC, najkrajší jednofarebný pes, Klubový víťaz, BEST OF BREED
Molkara TAMARILLO, ČLP/AC/34256, * 16.5.2006
O: SH CH Molkara Maserati JW, M: Molkara Pillow Talk
CH: Gain Kim, M: Zemanová Alexandra
V 2, res. CAC
KARIM Black Petrs, ČLP/AC/33599, * 15.5.2007
O: Fidelio Made in Austria, M: Wickie Black Petrs
CH: + M: Studeník Petr
VD 3
BRIT z Borové samoty, SPKP 2035, * 3. 5. 2005
O: Aro’s Beefeater, M: Viktorka z Borové Samoty
CH: Šlachta Jan, M: Augustínska Daniela, PhDr.
VD 4
TIP OF Schönez, ČLP/AC/33227, * 2. 10. 2006
O: Aro’s Beefeater, M: Nirva Schönez
CH: Schönigerová Zoja, M: Klepšovi Otakar a Ivica
Trieda pracovná
V 1, CAC
Ch. Rizi-Bizi Zobel CALIBRA, MET. Csp.1855/03, * 23.8.2003
O: Usemade Jungle Man, M: Rizi-Bizi Zobel Aletta
CH: Szabó Józsefiné, M: Szlávy Laura
Trieda šampiónov
V 1, CAC
Ch. VICTORIA´S YETI Made In Austria, SPKP 1974, * 17.4.2003
O: Favorite Made in Austria, M: Korden's Victoria in red
CH: Krenn Herbert & Hanna, M: Petrovský Rudolf
V 2, res. CAC
Ch. AMULET FLOWER Kokrus, ČLP/AC/32617, * 8.7.2005
O: ICH Charbonnel Desert Gold, M: ICH Kiss The Rain Brakemon
CH: + M: Režná Hana, Ing.
V 3
Ch. DANDY z Malé Kamenné, SPKP 1990, * 8. 3. 2004
O: Lochdene Cassius, M: Víra z Malé Kamenné
CH: Antonovičová Božena, M: Uhrová Iveta
Trieda veteránov
V 1
AXEL od Pálfych, SPKP 947, * 3.6.1993
O: Aro's Golden Mark, M: Lora od Šranku
CH: + M: Pálfyová Andrea, Ing.
S U Č K Y
Trieda šteniat
VN 1, najkrajšie šteniatko - sučka
IRA z Chalupecké louky, ČLP/AC/34158, * 5.7.2008
O: Fidelio Made in Austria, M: Bonie z Lesních chalup
CH: Kubíková Milada, M: Nápravníková Iva
Trieda dorast
VN 1
COLOMBINE Brakemon, ČLP/AC/34037 , * 29.3.2008
O: Blesk z Ružového Barvínka , M: Joy of My Life Bakemon
CH: Popková Radmila, M: Pšenáková Otta, Ing.
Trieda mladých
V 1, CAJC
BEEBERRY Brakemon, ČLP/AC/33771, * 10.9.2007
O: Aliveron Brakemon Wamakaskan, M: Violet Brakemon
CH: + M: Popková Radmila
VD 2
ADELE Silk Beauty, ČLP/AC/33575, * 19.5.2007
O: Rusty Brakemon, M: Axa z Cerného Slezska
CH: + M: Dvorácek Ivan
Trieda stredná
V1, CAC, najkrajšia jednofarebná sučka
LAKKY z Lesních chalup, ČLP/AC/32478, * 16.4.2005
O: Cent z Malé Kammené, M: Žanny z Lesních chalup
CH: Nemcová Lenka, M: Ružicková Ivana
VD 2
ADINA zo Zálesia, SPKP 1949, * 29.12.2003
O: Aro's Beefeater , M: Helena od Pálfych
CH: + M: Dobrovodská Dana, Mgr.
VD 3
GUIDITTA Hadrianus Korál, MET. Csp. 4518/06, * 16. 6. 2006
O: Julius & Nike’s Chocolate Boy Archibald, M: Julius & Nike’s Camilla
CH: Adorján Judit, M: Kinga Élö
Trieda pracovná
V 1, CAC, najkrajšia poľovná sučka
Ch. ANUSCHKA PRINCESS Kokrus, ČLP/AC/32620, * 8.7.2005
O: ICH Charbonnel Desert Gold, M: ICH Kiss The Rain Brakemon
CH: + M: Režná Hana, Ing.
V 2, res. CAC
Athina´s Product DANCING GIRL, MET. Csp. 3860/05, * 28. 3. 2005
O: Sheerclever out of reach, M: Julius & Nike’s Chocolate Athina
CH: Szakács Gáborné, M: Szakács Gáborné
VD 3
FIDORKA z Chalupecké louky, ČLP/AC/33205, * 21.9.2006
O: Imperial of Forest Paradise, M: Bonie z Lesních chalup
CH: Kubíková Milada, M: Nápravníková Iva
Trieda veteránov
V 1, najkrajší veterán
Ch. CHEASY z Lesních chalup, ČLP/AC/28920, * 17. 4. 1999
O: ICh. Thomas z Lesních Chalup, M: ICh. Delinda z Lesních Chalup
CH: Němcová Lenka, M: Dorschnerová Lenka
VIACFAREBNÍ
P S Y
Trieda šteniat
VN 1, najkrajšie šteniatko - pes
Karola´s V.I.P. MAN, CS 13550, * 9.5.2008
O: Carlo of Raitis von der Hohen Veitsch, M: Karola ' s Oh! La La
CH: + M: Krainz Karoline
Trieda dorast
VN 1, najkrajší dorast - pes
NOBLE BOY Black Petrs, ČLP/AC/34012, * 24.3.2008
O: Gaspar Izomer, M: Ceria in Blue Black Petrs
CH: + M: Studeník Petr
N 2
NEMO IN BLUE Black Petrs, ČLP/AC/34013, * 24.3.2008
O: Gaspar Izomer, M: Ceria in Blue Black Petrs
CH: + M: Studeník Petr
Trieda otvorená
V1, CAC
UTONIUM OF Merrily, LOF 8 COC 213557/19696, * 28.4.2003
O: Bencleuch's Border Reiver , M: Shamade Du Taillis Du Houx
CH: + M: Cottebrune Séverine
VD 2
Manaca´s BY THE BOOK, SPKP 2044/06, * 28. 6. 2005
O: Travis Vital Spark, M: Manaca’s Rain Or Shine
CH: Forsander Monica, M: Dobrovodská Dana
VD 3
ALIVERON BRAKEMON Wamakaskan, ČLP/AC/32589, * 18.6.2005
O: Obby De Vaccares, M: Tapioka's Chevelle
CH: Kupcák Jaroslav, Mgr., M: Popková Radmila
Trieda pracovná
V 1, CAC
MONET Brakemon, ČLP/AC/31594, * 6.6.2003
O: Francini's Etiennenavarre , M: Elisabeth Skar-Line Colour Range
CH: Popková Radmila, M: Boráková Alena
V 2, res. CAC
FREDY Kering, SPKP 2036, * 28. 8. 2005
O: Leading - Light Phenomenan, M: Baya Kering
CH: + M: Kočner Erich, Ing. CSc.
Trieda šampiónov
V 1, CAC, najkrajší viacfarebný pes
Ch. Phil Maris DANDY DEVON, SPKP 1983, * 29. 1. 2004
O: Phil Maris Gauroche, M: Phil Maris Driada
CH: Malchelskaya M., M: Felszeghyová Eva, Dr.
S U Č K Y
Trieda šteniat
VN 1
Karola´s V.I.P. GIRL, CS 13552, * 9.5.2008
O: Carlo of Raitis von der Hohen Veitsch, M: Karola ' s Oh! La La
CH: + M: Krainz Karoline
Trieda mladých
V 1, CAJC, Klubová víťazka mladých
Black Lord´s FAST´N´ FURIOUS, HR 13634, * 7.1.2008
O: CH Phil Maris Dandy Devon, M: CH Black Lord's Wilful
CH: Horvat-Loncaric M: Horvat Maja, Raic Iva
V 2
JASMINE JAZZ Moravia Mystery, SPKP 2112, * 18. 8. 2007
O: Phil Maris Dandy Devon, M: Flower in Blue Black Petrs
CH: Babková Jana, M: Felszeghyová Eva, Dr.
V 3
Della Fiumanna DEEP BLUE, HR 13627, * 17. 11. 2007
O: Francini’s Etiennenavarre, M: Della Fiumana’s Art Attack
CH: Rocchi Daila, M: Felszeghyová Eva, Dr.
V 4
JACKIE Moravia Mystery, ČLP/AC/33723, * 18. 8. 2007
O: Phil Maris Dandy Devon, M: Flower in Blue Black Petrs
CH: Babková Jana, M: Seres Pavol, Ing.
VD
Karola´s UNIQUE, CS 13502, * 29.1.2008
O: Carlo of Raitis von der Hohen Veitsch, M: Viola z Blatova
CH: + M: Krainz Karoline
Trieda stredná
V 1, CAC, najkrajšia viacfarebná sučka
SILVER SPARK z Petrovy Pálenky, ČLP/AC/33423, * 26.1.2007
O: Manaca's By The Book, M: Snoopy's Tiramisu
CH: Tobolka Petr, M: Šimunková Radka
VD 2
Karola´s STEP BY STEP, CS 13348, * 4.4.2007
O: Armani of Raitis von der Hohen Veitsch, M: Viola z Blatova
CH: + M: Krainz Karoline
VD 3
EMIRA z Blatova, SPKP 2117, * 3. 6. 2007
O: Armani of Raistis von der Hohen Veitsch, M: Oxana z Blatova
CH: Smrž Josef, M: Kišková Zina a Veronika
Trieda otvorená
V1, CAC
VIOLA z Blatova, CS 13121, * 26.5.2005
O: Starkads Syros, M: Oxana z Blatova
CH: Smrž Josef, M: Krainz Karoline
VD 2
BESY z Ružového Barvínka, ČLP/AC/32410, * 14.3.2005
O: Calderón Katmir Bohemia, M: Sára z Ružového Barvínka
CH: Grepl Bohuslav, M: Hambálková Katarína
VD 3
BELLA-BELLA Wamakaskan, ČLP/AC/33269, * 19. 10. 2006
O: Monet Brakemon, M: Tapioka’s Chevelle
CH: Kupčák Jaroslav Mgr., M: Dobrovodská Dana
Trieda pracovná
V 1, CAC
FRIDA Kering, SPKP 2040, * 28. 8. 2005
O: Leading - Light Phenomenan, M: Baya Kering
CH: Kočner Erich, Ing. CSc., M: Kočner Erich, Ing. CSc.
 
S Ú Ť A Ž E:
Dieťa a pes

Ninka Solčanská, 5 rokov + Dolittle´s Charlie Chaplin
Kristián Matuška, 3 roky + Wheelee Brakemon
Sofia Petrovská, 9 rokov + Victoria´s Yeti Made In Austria
Thomas Petrovský, 4 roky + Foster In Blue Black Petrs

SOFIA NINKA THOMAS KRISTIAN

Najkrajší pár

1. miesto - Phil Maris Dandy Devon + Jasmine Jazz Moravia Mystery, maj.: Felszegyová Eva, Dr.



2. miesto - Karola's V.I.P. Man + Karola's V.I.P. Girl, maj.: maj.: Krainz Karoline


Best of variety

Čierni psi
Claramand SERIOUS BLACK JW

Jednofarební psi
Molkara TAMARILLO

Viacfarební psi
Ch. Phil Maris DANDY DEVON

 

 

Čierne suky
Athina´s Product
ELA INCOGNITO

Jednofarebné suky
LAKKY
z Lesních chalup

Viacfarebné suky
SILVER SPARK
z Petrovy Pálenky


Najlepší poľovný pes

WHEELEE Brakemon

Najlepšia poľovná suka

Ch. ANUSCHKA PRINCESS Kokrus


Klubový víťaz mladých - pes

Dolittle´s CHARLIE CHAPLIN

Klubový víťaz mladých - suka

Black Lord´s FAST´N´ FURIOUS


Klubový víťaz - pes

Molkara TAMARILLO

Klubový víťaz - suka

Athina´s Product ELA INCOGNITO


Najlepší veterán - pes

ICh. Black Lord´s JOSHUA

Najlepší veterán - suka

Ch. CHEASY z Lesních chalup


BEST OF BREED

 

Molkara TAMARILLO