Špeciálna klubová výstava KOLÍŇANY - 8. 6. 2008

 

Dňa 8. 6.2008 – Novovzniknutý COCKER SPANIEL CLUB Slovakia poriadal svoju prvú špeciálnu výstavu. Posudzovala p. rozhodkyňa Vierka VÍTKOVÁ
a prihlásilo sa hneď na začiatok 37 anglických kokeršpanielov zo Slovenska, Čiech a Maďarska.

Špeciálka sa prvýkrát odohrávala mimo výstavného areálu, na ihrisku v Kolíňanoch,
vzdialených od Nitry asi 12 km. Mala veľmi príjemný, rodinný charakter, nechýbal pravý poľovnícky guláš z diviaka, pivo, množstvo odmien a pohárov pre psích miláčikov.

Všetci prítomní skonštatovali, že CSC začal príjemnú tradíciu špeciálnych výstav.

Asi sa nenašiel nikto, kto odchádzal z tejto milej udalosti sklamaný. A to je podstatné, o čo by nám malo s našimi psíkmi ísť – hlavne o dobrú zábavu a príjemné priateľské stretnutia.

Veľké poďakovanie patrí predovšetkým Marekovi Solčanskému, ktorý mal najväčší podiel na zdarne zorganizovanej akcii, ale aj ostatným členom výstavného výboru.

 

Taktiež je treba poďakovať sponzorom celej akcie:

•  p.Petr Studeník – ch.s. Black Petrs venoval pohár pre víťaza Špeciálnej výstavy - BOB

•  Obecný úrad Kolíňany zdarma poskytol priestor futbalového ihriska

•  p. Rudolf Petrovský zabezpečil bohaté občerstvenie pre všetkých

•  p. Jana Lančaričová poskytla odmeny pre psíkov

•  firma Greenfish sponzorovala odmeny pre vystavovateľov, aj ich šampiónov

•  výstavu sponzorsky podporili aj firma Kontúra a Slovenský poľovnícky zväz

 

VÝSLEDKY

Rozhodca: Viera Vítková, SK
ČIERNI a ČIERNI S PÁLENÍM
P S Y
Trieda mladých
V 1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých
Dolittle´s CHARLIE CHAPLIN, SPKP 2110, * 25. 8. 2007
O: Victoria´s Yeti Made In Austria, M: Maximiliane von Schlehdorn
CH: Kusch Petra, M: Solčanský Marek, Petrovský R.
V 2
BAD BOY OF Pearl Lagoon, Csp. 9987/07 , * 7. 9. 2007
O: Athina’s Product Black Magic Beau Mont, M: Dunadülöi Rich Girl Eni
CH: Káldiné Szakács Annamária, M: Káldiné Szakács Annamária
Trieda stredná
V 1, CAC
Two Pines QUI PRO QUO, ČLP/AC/33640, * 27. 10. 2006
O: Maxi Mates Lord Essex, M: Caperhill Sunslipper
CH: Salo Kati, M: Jurásková Leona
Trieda otvorená
V 1, CAC
FLEURETTE BILLY zo Zámockého parku, SPKP 2065, * 30. 3. 2006
O: Billy z Lesních Chalup, M: Bystra z Malé Kamenné
CH: Lančaričová Jana, M: Heldová Lucia
Trieda pracovná
V 1, CAC, najkrajší čierny pes
WHEELEE Brakemon, SPKP 2082, * 20. 4. 2006
O: Victoria´s Yeti Made In Austria, M: Hississimo Brakemon
CH: Popková Radmila, M: Solčanský Marek, Petrovský R.
Trieda veteránov
V 1, najkrajší veterán - pes
ICh. HOT DREAM Brakemon, ČLP/AC/29090, * 25. 6. 1999
O: Dance Master Petrs, M: Brainy Baspe Brakemon
CH: Popková Radmila, M: Jurásková Leona
S U Č K Y
Trieda mladých
V 1, CAJC
EXCELENCE EBI from Moonlight Valley, ČLP/AC/33415, * 2. 3. 2007
O: ICh. Imperial Of Forest Paradise, M: Bay Berry Black From Moonlight Valley
CH: Dorschnerová Lenka, M: Dorschnerová Lenka
Trieda stredná
V 1, CAC
JCh. BRAVO SWEETIE Golden Janyt, ČLP/AC/33222, * 22. 9. 2006
O: ICh. Los Ombues Forever Incognito, M: Vanessa D’amour Golden Janyt
CH: Trnková Lucie, M: Dorschnerová Lenka
V 2, res. CAC
Los Ombues HARMONY, LOE 1659427, * 9. 8. 2006
O: Helenwood Fixation, M: Los Ombues Suprise
CH: Plaza Reyes Antonio, M: Szakács Gáborné
Trieda otvorená
V 1, CAC
GENESSIS zo Zámockého parku, SPKP 2090, * 3. 10. 2006
O: Black Dream z Vejminku, M: Vasa z Malé Kamenné
CH: Lančaričová Jana, M: Lančaričová Jana
V 2, res. CAC
SARAYA SURY STAR Schönez, SPKP 2104, * 21. 6. 2006
O: Doubless Black Petrs, M: ICh. Hillary Schönez
CH: Schönigerová Zoja, M: Búda Miroslav Bc.
Trieda pracovná
V 1, CAC, najkrajšia čierna sučka, najkrajšia poľovná sučka, Víťazka špeciálnej výstavy
RAISIN Brakemon, ČLP/AC/32207, * 7. 8. 2004
O: Matchpoint’s Gazpacho, M: Hississimo Brakemon
CH: Popková Radmila, M: Popková Radmila
Trieda šampiónov
V 1, CAC
Ch. Dreamfilla´s ANDARIEL, ČLP/AC/32099, * 28. 6. 2004
O: Gallinagos Indiana Jones, M: Utterly Black Petrs
CH: Jurásková Leona, M: Jurásková Leona
Trieda veteránov
V 1
Ch. ANITA Stars On The Heaven, SPKP, * 4. 9. 1999
O: Aro’s Beefeater, M: Bosinny Bira Brakemon
CH: Búda Miroslav Bc., M: Búda Miroslav Bc.
OSTATNÍ JEDNOFAREBNÍ
P S Y
Trieda šteniat
VN 1, najkrajšie šteniatko
KING OF HEARTS Made In Austria, CS 13518, * 8. 3. 2008
O: Walker in Red Black Petrs, M: First Love Made in Austria
CH: Krenn Herbert and Hanna, M: Klepšovi Otakar a Ivica
Trieda stredná
V 1, CAC
TIP OF Schönez, ČLP/AC/33227, * 2. 10. 2006
O: Aro’s Beefeater, M: Nirva Schönez
CH: Schönigerová Zoja, M: Klepšovi Otakar a Ivica
Trieda otvorená
V 1, CAC, najkrajší jednofarebný pes
BRIT z Borové samoty, SPKP 2035, * 3. 5. 2005
O: Aro’s Beefeater, M: Viktorka z Borové Samoty
CH: Šlachta Jan, M: Augustínska Daniela, PhDr.
V 2
Athina´s Product DEMON HILL, , *
O: Sheerclever Out of Reach, M: Julius & Nike’s Chocolate Athina
CH: Szakács Gáborné, M: Maurér A.
 
Trieda šampiónov
V 1, CAC
Ch. DANDY z Malé Kamenné, SPKP 1990, * 8. 3. 2004
O: Lochdene Cassius, M: Víra z Malé Kamenné
CH: Antonovičová Božena, M: Uhrová Iveta
 
S U Č K Y
Trieda mladých
V 1, CAJC
Athina´s Product GERALDINE, Csp. 9970/07, * 18. 8. 2007
O: Athina’s Product Sweet Dream Choice, M: Balsius Von Altneburg Blanka
CH: Szakács Gáborné, M: Káldiné Szakács Annamária
V 2
HAPPY END zo Zámockého parku, SPKP 2101, * 15. 5. 2007
O: Black Dream z Vejminku, M: Vasa z Malé Kamenné
CH: Lančaričová Jana a Vít, M: Hitková Iveta
Trieda stredná
V 1, CAC, najkrajšia jednofarebná sučka
GUIDITTA Hadrianus Korál, MET. Csp. 4518/06, * 16. 6. 2006
O: Julius & Nike’s Chocolate Boy Archibald, M: Julius & Nike’s Camilla
CH: Adorján Judit, M: Kinga Élö
Trieda otvorená
V 1, CAC
Athina´s Product DANCING GIRL, MET. Csp. 3860/05, * 28. 3. 2005
O: Sheerclever out of reach, M: Julius & Nike’s Chocolate Athina
CH: Szakács Gáborné, M: Szakács Gáborné
Trieda veteránov
V 1, najkrajší veterán - sučka
Ch. CHEASY z Lesních chalup, ČLP/AC/28920, * 17. 4. 1999
O: ICh. Thomas z Lesních Chalup, M: ICh. Delinda z Lesních Chalup
CH: Němcová Lenka, M: Dorschnerová Lenka
V 2
VASA z Malé Kamenné, SPKP 1749, * 6. 3. 1999
O: Birchen Bandit, M: Lega z Malé Kamenné
CH: Antonovičová Božena, M: Lančaričová Jana
VIACFAREBNÍ
P S Y
Trieda otvorená
V 1, CAC
Manaca´s BY THE BOOK, SPKP 2044/06, * 28. 6. 2005
O: Travis Vital Spark, M: Manaca’s Rain Or Shine
CH: Forsander Monica, M: Dobrovodská Dana
Trieda pracovná
V 1, CAC, najkrajší poľovný pes
FREDY Kering, SPKP 2036, * 28. 8. 2005
O: Leading - Light Phenomenan, M: Baya Kering
CH: Kočner Erich, Ing. CSc., M: Lapšanský Marián
Trieda šampiónov
V 1, CAC, najkrajší viacfarebný pes, Víťaz špeciálnej výstavy
Ch. Phil Maris DANDY DEVON, SPKP 1983, * 29. 1. 2004
O: Phil Maris Gauroche, M: Phil Maris Driada
CH: Malchelskaya M., M: Felszeghy E. A. O.
Trieda dorast
VN 1, najkrajší dorast
Della Fiumanna DEEP BLUE, HR 13627, * 17. 11. 2007
O: Francini’s Etiennenavarre, M: Della Fiumana’s Art Attack
CH: Rocchi Daila, M: Felszeghyová Eva MUDr. + Rocchi Daila
Trieda mladých
V 1, CAJC, Víťazka špeciálnej výstavy mladých, BEST OF BREED
JASMINE JAZZ Moravia Mystery, SPKP 2112, * 18. 8. 2007
O: Phil Maris Dandy Devon, M: Flower in Blue Black Petrs
CH: Babková Jana, M: Felszeghy E. A. O.
V 2
EMIRA z Blatova, SPKP 2117, * 3. 6. 2007
O: Armani of Raistis von der Hohen Veitsch, M: Oxana z Blatova
CH: Smrž Josef, M: Kišková Zina
Trieda stredná
V 1, CAC
BALZAMINA Wamakaskan, SPKP 2105, * 19. 10. 2006
O: Monet Brakemon, M: Tapioka’s Chevelle
CH: Kupčák Jaroslav Mgr., M: Hambálková Katarína
Trieda otvorená
V 1, CAC, najkrajšia viacfarebná sučka
BELLA-BELLA Wamakaskan, ČLP/AC/33269, * 19. 10. 2006
O: Monet Brakemon, M: Tapioka’s Chevelle
CH: Kupčák Jaroslav Mgr., M: Dobrovodská Dana
Trieda pracovná
V 1, CAC
FRIDA Kering, SPKP 2040, * 28. 8. 2005
O: Leading - Light Phenomenan, M: Baya Kering
CH: Kočner Erich, Ing. CSc., M: Kočner Erich, Ing. CSc.
 
S Ú Ť A Ž E:
Dieťa a pes

Ninka Solčanská, 4 roky + Dolittle´s Charlie Chaplin
Simonka Uhrová, 7 rokov + Ch. Dandy z Malé Kamenné
Sofia Petrovská + Phil Maris Dandy Devon
Thomas Petrovský + Wheelee Brakemon

Juniorhandling I.

1. miesto - Zofia Simon, 13 rokov

Juniorhandling II.

1. miesto - Barbora Dobrovodská, 16 rokov

Najkrajší pár

1. miesto - Two Pine´s Qui Pro Quo + Ch. Dreamfilla´s Andariel, maj.: Jurásková Leona

Najkrajšia chovateľská skupina

1. miesto - BRAKEMON, maj.: Popková Radmila
2. miesto - zo Zámockého parku, maj.: Lancaricová Jana

 

 

Kompetnú fotodokumentáciu nájdete v A L B U M E